Delik - autoryzowany dealer KIA oraz serwis samochodów powypadkowych
DELIK - co się dzieje w naszej firmie

Aktualności

03/01
2018

Od dnia 2. stycznia 2018 roku tradycyjnie rozpoczyna się promocyjna wyprzedaż nowych samochodów Kia z rocznika 2017, które teraz można nabywać z atrakcyjnym rabatem.

06/10
2017

Zbliża się pora roku, do której każdy zmotoryzowany pieczołowicie przygotowuje swój samochód. Oczywistym punktem tych przygotowań jest kupno i montaż opon zimowych. W naszej ofercie znajdują się już doskonale znane i sprawdzone opony Hankook. Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom wprowadziliśmy do oferty ogumienie zimowe marki LAUFENN. Marka ta należy do firmy Hankook i specjalizuje się w produkcji opon nieco tańszych (tzw. budżetowych), głównie w popularnych rozmiarach, oczywiście bez najmniejszego kompromisu pomiędzy ceną a jakością.

02/01
2017

Od dnia 2. stycznia 2017 roku rusza program wyprzedaży fabrycznie nowych samochodów Kia z rocznika 2016, które teraz można nabywać z atrakcyjnym rabatem.

19/10
2016

Każdy kierowca wie, że opona zapewnia jedyny punkt styku pojazdu z drogą, po której się porusza. Od jakości tego styku zależy kontrola kierowcy nad pojazdem i bezpieczeństwo podróżujących. Opony muszą więc zapewniać bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Jest to szczególnie ważne, gdy nawierzchnia drogi staje się szczególnie nieprzyjazna, czyli gdy jest mokro, ślisko, zimno, pada deszcz lub gdy droga jest pokryta lodem, śniegiem czy błotem pośniegowym. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich kierowców nawiązaliśmy współpracę z firmą HANKOOK, która od lat dostarcza opony na każdą porę roku, o doskonałym stosunku jakości do ceny.

15/03
2016

Zima to dla każdego samochodu okres ciężkiej próby. Śnieg, lód, błoto i sól na drogach to czynniki, które mogły niekorzystnie wpłynąć na trwałość Państwa auta i jego poszczególnych elementów.

1 2 3 ... 5 > >>

© Copyright by DELIK Poland 2013. All rights reserved.
Projekt i wdrożenie: akteo.pl