Delik - autoryzowany dealer KIA oraz serwis samochodów powypadkowych
DELIK - co się dzieje w naszej firmie

Aktualności

02/01
2017

Od dnia 2. stycznia 2017 roku rusza program wyprzedaży fabrycznie nowych samochodów Kia z rocznika 2016, które teraz można nabywać z atrakcyjnym rabatem.

19/10
2016

Każdy kierowca wie, że opona zapewnia jedyny punkt styku pojazdu z drogą, po której się porusza. Od jakości tego styku zależy kontrola kierowcy nad pojazdem i bezpieczeństwo podróżujących. Opony muszą więc zapewniać bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Jest to szczególnie ważne, gdy nawierzchnia drogi staje się szczególnie nieprzyjazna, czyli gdy jest mokro, ślisko, zimno, pada deszcz lub gdy droga jest pokryta lodem, śniegiem czy błotem pośniegowym. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich kierowców nawiązaliśmy współpracę z firmą HANKOOK, która od lat dostarcza opony na każdą porę roku, o doskonałym stosunku jakości do ceny.

15/03
2016

Zima to dla każdego samochodu okres ciężkiej próby. Śnieg, lód, błoto i sól na drogach to czynniki, które mogły niekorzystnie wpłynąć na trwałość Państwa auta i jego poszczególnych elementów.

31/01
2016

Najnowsza Kia Sportage IV przyciąga wzrok usportowioną i charakterystycznie pochyloną do tyłu sylwetką, dobrze znaną z modelu III generacji. Lekko opadająca ku tyłowi linia dachu, spory zwis z przodu i niewielki z tyłu oraz duży rozstaw osi sprawiają, że nowa Kia Sportage prezentuje się bardzo dynamicznie.

14/12
2015

Flagowa limuzyna marki Kia – model Optima, doczekała się nowej odsłony. Wprowadzony do sprzedaży w miesiącu listopadzie br. sedan korzysta ze wszystkich udanych i sprawdzonych rozwiązań, znanych z poprzedniej wersji auta, a przy tym został wzbogacony o wiele innowacyjnych udogodnień i systemów, które powinny wyjść naprzeciw nawet najbardziej wymagającym podróżnym.

1 2 3 ... 5 > >>

© Copyright by DELIK Poland 2013. All rights reserved.
Projekt i wdrożenie: akteo.pl