Delik - autoryzowany dealer KIA oraz serwis samochodów powypadkowych
Delik salon KIA - zamów jazdę próbną

Zamów jazdę próbną

Decyzja o zakupie nowego auta wiąże się z koniecznością zebrania wielu informacji dotyczących m.in. wariantów wyposażenia, kolorystyki nadwozia i wnętrza, cen i wrażeń z jazdy.

Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji o zakupie samochodu marki Kia do dyspozycji klientów jest pełen program samochodów do jazd próbnych. Prosimy skorzystać z poniższego formularza w celu umówienia się na jazdę próbną w dogodnym dla Państwa momencie.

 
Wybór modelu i terminu
 
Dane kontaktowe
 
Dane osobowe pozyskane w serwisie internetowym www.delik.pl, w przypadku uzyskania zgody na ich przetwarzanie, zostaną umieszczone w bazie danych DELIK s.c. - Autoryzowany Dealer KIA, z siedzibą w Przeźmierowie, przy ul. Składowej 17 i będą wykorzystywane w celach marketingowych na rzecz DELIK s.c. Zapewniamy prawo wglądu i wnoszenia poprawek do własnych danych osobowych, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity, Dz. U. z 2002 r., No 101 poz. 926) oraz Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 poz. 1204).
 
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)
 
* pole obowiązkowe
 

© Copyright by DELIK Poland 2013. All rights reserved.
Projekt i wdrożenie: akteo.pl