Delik - autoryzowany dealer KIA oraz serwis samochodów powypadkowych
DELIK - co się dzieje w naszej firmie

Aktualności

WYMIANA OPON Z PROMOCYJNYM PRZEGLĄDEM POZIMOWYM TWOJEGO SAMOCHODU

Zima to dla każdego samochodu okres ciężkiej próby. Śnieg, lód, błoto i sól na drogach to czynniki, które mogły niekorzystnie wpłynąć na trwałość Państwa auta i jego poszczególnych elementów.

Nadchodząca wiosna to najlepszy czas, by zadbać o swój samochód. Zapraszamy do wymiany opon z zimowych na letnie. W ramach tej usługi oferujemy Państwu bezpłatny przegląd pozimowy, w ramach którego sprawdzimy 11 najważniejszych elementów i podzespołów wpływających na komfort i bezpieczeństwo Waszej podróży. W przypadku stwierdzonych usterek możecie Państwo liczyć na profesjonalną pomoc ze strony naszych Doradców Serwisowych i Mechaników. Jak zwykle zachęcamy, by przy okazji demontażu kół przeprowadzić serwis układu hamulców polegający na rozebraniu, wyczyszczeniu i nasmarowaniu elementów ruchomych (zaciski, klocki) przy pomocy profesjonalnego środka Tunap Premium 113.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się wymianę ogumienia wraz z przeglądem. Pracownicy Działu Serwisu dostępni są pod nr tel. 883 354 626, 883 354 628, 883 354 630. Akcja wymiany opon połączona z bezpłatnym przeglądem pozimowym w naszym serwisie potrwa do dnia 16.04.2016.

© Copyright by DELIK Poland 2013. All rights reserved.
Projekt i wdrożenie: akteo.pl