Delik - autoryzowany dealer KIA oraz serwis samochodów powypadkowych
DELIK - co się dzieje w naszej firmie

Aktualności

LAUFENN - DOSKONAŁE I EKONOMICZNE OPONY ZIMOWE DO TWOJEGO SAMOCHODU

Zbliża się pora roku, do której każdy zmotoryzowany pieczołowicie przygotowuje swój samochód. Oczywistym punktem tych przygotowań jest kupno i montaż opon zimowych. W naszej ofercie znajdują się już doskonale znane i sprawdzone opony Hankook. Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom wprowadziliśmy do oferty ogumienie zimowe marki LAUFENN. Marka ta należy do firmy Hankook i specjalizuje się w produkcji opon nieco tańszych (tzw. budżetowych), głównie w popularnych rozmiarach, oczywiście bez najmniejszego kompromisu pomiędzy ceną a jakością.

Przypominamy, że właściwym momentem, by kupować opony zimowe i zakładać je w swoim aucie na miejsce opon letnich, jest spadek temperatury otoczenia poniżej +7°C. W naszych warunkach klimatycznych następuje to zazwyczaj w październiku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą opon zimowych produkcji LAUFENN dopasowanych rozmiarem do wybranych modeli samochodu. Ich odpowiedni bieżnik, dodatkowe rowki na bokach opony oraz zwiększona liczba klocków pomaga „wgryźć” się oponie w każde podłoże, co skutkuje lepszym prowadzeniem w każdych warunkach pogodowych.

Informacje o rozmiarze i typie ogumienia odpowiednim dla Państwa samochodu oraz cenach udzielają pracownicy Działu Części Zamiennych, tel. 883 354 632, 883 354 634, 883 354 230. W celu umówienia się na usługę wymiany opon prosimy o kontakt z Działem Serwisu – tel. 883 354 626, 883 354 628, 883 354 630.


Życzymy wszystkim zmotoryzowanym bezpiecznej i przyczepnej drogi!

 

© Copyright by DELIK Poland 2013. All rights reserved.
Projekt i wdrożenie: akteo.pl