Delik - autoryzowany dealer KIA oraz serwis samochodów powypadkowych
DELIK - co się dzieje w naszej firmie

Aktualności

HANKOOK - OPONY ZIMOWE I LETNIE DO TWOJEGO SAMOCHODU

Każdy kierowca wie, że opona zapewnia jedyny punkt styku pojazdu z drogą, po której się porusza. Od jakości tego styku zależy kontrola kierowcy nad pojazdem i bezpieczeństwo podróżujących. Opony muszą więc zapewniać bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Jest to szczególnie ważne, gdy nawierzchnia drogi staje się szczególnie nieprzyjazna, czyli gdy jest mokro, ślisko, zimno, pada deszcz lub gdy droga jest pokryta lodem, śniegiem czy błotem pośniegowym. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich kierowców nawiązaliśmy współpracę z firmą HANKOOK, która od lat dostarcza opony na każdą porę roku, o doskonałym stosunku jakości do ceny.

Właściwym momentem, by kupować opony zimowe i zakładać je w swoim aucie na miejsce opon letnich, jest spadek temperatury otoczenia poniżej +7°C. W naszych warunkach klimatycznych następuje zazwyczaj w październiku. Zapraszamy niniejszym do zapoznania się z ofertą opon zimowych produkcji HANKOOK (wykonanych ze standardowej mieszanki gumowej lub specjalnie zmiękczonej) dopasowanych rozmiarem do każdego modelu samochodu. Ich odpowiedni bieżnik, dodatkowe rowki na bokach opony oraz zwiększona liczba klocków pomaga „wgryźć” się oponie w każde podłoże, co skutkuje lepszym prowadzeniem w każdych warunkach pogodowych.

Informacje o rozmiarze i typie ogumienia odpowiednim dla Państwa samochodu udzielają pracownicy Działu Części Zamiennych, tel. 883 354 632, 883 354 634. W celu umówienia się na usługę wymiany opon prosimy o kontakt z Działem Serwisu – tel. 883 354 626, 883 354 628, 883 354 630.
Życzymy wszystkim zmotoryzowanym bezpiecznej i przyczepnej drogi!

© Copyright by DELIK Poland 2013. All rights reserved.
Projekt i wdrożenie: akteo.pl